Spotkanie z Super Nianią

Dorota Zawadzka znana jako telewizyjna Super Niania gości  w Głogowie. Znana psycholożka przyjechała z cyklem wykładów. Głównym tematem są oczywiście dzieci, ale nie tylko…

Dorota Zawadzka z wykształcenia psycholog rozwojowy, ma na swoim koncie szereg publikacji i programów telewizyjnych na temat wychowania dzieci. Choć sama całe życie kształci się w tym kierunku, to przyznaje, że nie ma jednej recepty na wychowanie dziecka:

– To jest sprawa bardzo indywidualna, bo my jesteśmy rożni, nasze dzieci są różne, geny mają różne. Natomiast jest kilka podstawowych zasad związanych z czasem, szacunkiem, miłością, wiedzą i z intuicją – wymienia Dorota Zawadzka.

Zdaniem psycholożki ważna jest umiejętność wybaczania i wyrozumiałość:

– Pamiętajmy, że dziecko patrzy w nas jak w lustro, bo przez bardzo długi czas jesteśmy dla niego jedynym, najważniejszym autorytetem. Powinniśmy patrzeć na dziecko z szacunkiem, wyrozumiałością i prawem do błędów – dodaje psycholożka.

Głogowianie będą mieli okazję osobiście podpytać Super Nianię o sprawy związane z wychowaniem dzieci podczas spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 – Będziemy rozmawiać o wychowaniu, o autorytecie, o rodzicielstwie w rozumieniu dobrostanu wszystkich członków rodziny – zachęca Dorota Zawadzka.

Spotkanie odbędzie się 17 maja o godzinie 18.00.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..