Sołtys Parchowa startuje do chocianowskiego ratusza

Anna Pichała, sołtys Parchowa, startuje w wyborach na burmistrza Miasta i Gminy Chocianów.

KWW Anna Pichała został już zarejestrowany. W programie wyborczym kandydatka do chocianowskiego ratusza zapowiada m.in. pozyskiwanie środków unijnych na inwestycje związane z budową dróg, chodników, oświetlenia i kanalizacji.

– To również ochrona środowiska poprzez wprowadzenie programu polityki antysmogowej – dodaje Anna Pichała.

Kolejny punkt dotyczy sfery społecznej – powstania świetlicy i grupy wsparcia dla seniorów, a także domu dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych i samotnych.

– To tylko niektóre z punktów naszego ciekawego i realnego programu wyborczego – zapewnia kandydatka i podkreśla: – Od wielu lat rozmawiam z ludźmi o ich problemach, bez względu na okres wyborczy. Będę to robiła nadal także w trakcie kampanii wyborczej.

Anna Pichała jest sołtysem Parchowa i prezesem Stowarzyszenia Nasz Parchów.

Fot. Anna Pichała/UR

Wyświetlonych 11 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. mucharaga pisze:

  Brawo Pani Sołtys! Nareszcie kandydat bez partii za plecami. Nareszcie kandydat który będzie mógł zrobić to co planuje a nie to co mu partia każe!!!

 2. Ona od Kowalskiego, więc jeszcze gorzej niż z partii hahaha

 3. Mała pisze:

  Świwtnie, wreszcie pojawia ktoś kto ma konkretny program, chce faktycznie coś zrobić dla ludzi, dla osób starszych, mówi o infrastrukturze… nie marnuje czasu na dyskredytowanie innych kandydatów. Ciekawa postawa, rzadka w tych czasach.

 4. Mrko pisze:

  Dramat. Kowalski w spodnicy. Udawana kandydatka wystawiona dla rozbicia glosow przez Kowalskiego. Strasznie to slabe i mierne.

 5. Sitech pisze:

  Pamiętam ja sprzed lat….bez komentarza…

 6. Anonim pisze:

  co za baran pisze ze pichala to kowalskiego niech sie lepiej zorientuje

 7. stefano pisze:

  co za idiota pisze ze Pichala to jest od kowalskiego Ta Pani ta jest niezalzna kandydatka i cos juz w rzyciu zrobila a nie do kieszeni tak jak inni

 8. Parchowianin pisze:

  Kowalski nienwystawil nikogo na Parchow. Ta baba szla od kowalskiegonw 2014. Logiczne ze uklad. Wlaczcie myślenie! Hahah kpina.

 9. Chocianow pisze:

  Tej Pani podziękujemy niech dalej będzie sołtysem

 10. Parchowianka pisze:

  Nie przepadam z takimi osobami jak Pani Sołtys. Wpierw trzeba patrzeć na czubek własnego nosa, a później można na innych.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..