Śmiertelny wypadek niedaleko Legnicy

Tragiczny wypadek na drodze między Legnicą a Chojnowem. Zginął motocyklista, który z nieznanych przyczyn uderzył w jadący z naprzeciwka bus marki Mercedes. Mimo natychmiastowej reanimacji kierowcy motocykla nie udało się uratować.

– Wypadek miał miejsce na drodze między Legnicą a Chojnowem w miejscowości Lipce – mówi Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy Komendy Miejskie Policji w Legnicy. – Kierujący motocyklem marki Honda z nieznanej przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w busa Mercedes Sprinter, którym podróżowało siedem osób.

Mężczyzna kierujący motocyklem, mimo reanimacji, zmarł na miejscu. Droga jest całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze kierują na wyznaczone objazdy.

– Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuraturą rejonową z Legnicy, którzy będą wyjaśniać przebieg i przyczyny wypadku –  dodaje Jagoda Ekiert.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..