Śmiertelny wypadek na DK3 (FOTO, WIDEO)

Do tragicznego zdarzenia doszło na krajowej „trójce” na wysokości stacji paliw w okolicy Małuszowa, w powiecie jaworskim.

Kierowca volkswagena zjechał z drogi głównej, skręcił w wyłączoną z ruchu ul. Cukrowniczą i uderzył czołowo w zaparkowaną na terenie budowy koparkę.

– Obecnie nie znamy przyczyn, dlaczego kierujący skręcił w zamkniętą drogę – mówi komisarz Kordian Mazuryk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Wiadomo, że 58-letni mieszkaniec gminy Legnickie Pole w momencie wypadku był przytomny. Uskarżał się na bóle klatki piersiowej i stracił przytomność. Ponad godzinę trwała akcja ratunkowa, jednak mężczyzna zmarł.

Na miejscu pracuje obecnie grupa operacyjna policji pod nadzorem prokuratury. Wezwano też biegłego specjalistę od wypadków komunikacyjnych. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..