Opublikowany: czw, Lut 7th, 2019

Śmierć w środku lasu (FOTO, WIDEO)

Na drodze powiatowej między Bogaczowem a Pomocnem (gmina Męcinka) nad ranem znalezione zostało dostawcze renault. Auto blokowało przejazd, w kabinie za kierownicą znajdował się mężczyzna, który nie dawał oznak życia.

O fakcie poinformowano policję. Ok. godz. 6 na miejsce udali się funkcjonariusze oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Ustalono, że kierowca renault to 56-letni mieszkaniec woj. śląskiego. Mężczyzna zmarł prawdopodobnie z powodu problemów zdrowotnych. Zdaniem policji, do tej pory nic nie wskazuje na udział w tej sprawie osób trzecich.

– Dokładne okoliczności śmierci wskaże sekcja, którą zarządzi prokurator nadzorujący te działania – powiedział nam kom. Łukasz Kubiś z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Trasa między Bogaczowem a Pomocnem to droga leśna, nieutrzymywana zimą i rzadko uczęszczana o tej porze roku. Kierowca prawdopodobnie nie mógł podjechać lekkim autem pod górę, próbował zawrócić i wtedy musiał źle się poczuć. Możliwe, że próbował telefonować po pomoc, jednak w tym miejscu zasięg telefonów komórkowych jest bardzo ograniczony.

– Wykonane czynności nie potwierdziły, aby udział w zdarzeniu brały osoby trzecie – dodaje oficer prasowy jaworskiej komendy.

Przez kilka godzin droga na tym odcinku była nieprzejezdna.

Fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..