Opublikowany: sob, Cze 23rd, 2018

Skuter zderzył się z osobówką

Droga między Ścinawą a Lubinem jest całkowicie zablokowana. W wyniku zderzenia skutera z autem osobowym jedna osoba została zabrana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło około godziny 18. Na drodze ze Ścinawy do Lubina, za Turowem zderzyły się ze sobą skuter i renault. 59-letni kierowca skutera, mieszkaniec powiatu lubińskiego, został zabrany do szpitala. Na razie nie wiadomo, jakie odniósł obrażenia.

Natomiast ani kobieta, która kierowała autem osobowym – 34-latka z powiatu polkowickiego – ani trójka dzieci, które z nią jechały, nie ucierpieli w tym zdarzeniu.

Droga między Ścinawą a Lubinem jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują ruch objazdami. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej jeszcze przez godzinę, czyli do 21.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku. Najprawdopodobniej kierowca skutera nie zauważył wyprzedzającego go auta, chciał skręcić w polną drogę i uderzył w samochód.

– Policjanci będą wyjaśniać dokładne przyczyny i przebieg wypadku – mówi starszy aspirant Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..