Skradzione rzeczy sąsiada trzymał w piwnicy

Policjanci zatrzymali 24-letniego głogowianina. W jego piwnicy znaleziono skradzione rzeczy pochodzące z… piwnicy sąsiada.

Mieszkaniec Głogowa zgłosił na policji, że został okradziony. Z jego piwnicy zginął sprzęt elektroniczno-elektryczny oraz narzędzia i środki chemiczne o wartości blisko 3 tysięcy złotych.

– Bardzo szybko okazało się, że skrzynka ze skradzionymi rzeczami znajduje się w tej samej piwnicy, w boksie jednego z mieszkańców. Policjanci ustali również, że sprawca nie uszkodził samych drzwi ale spowodował, że można je było usunąć i dostać się do wnętrza boksu piwnicznego – informuje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Policjanci zatrzymali 24 – letniego głogowianina, który usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. Skradzione rzeczy trafiły z powrotem do właściciela.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..