Opublikowany: wt, Lis 21st, 2017

Siódemka Miedź w 1/16 finału!

Siódemka Miedź Legnica nie zwalnia tempa jeśli chodzi o rozgrywki Pucharu Polski. Podopieczni Pawła Wity wygrali 33:28 z Moto-Jelczem Oława w finale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Legniczanie tym samym zameldowali się w 1/16 finału rozgrywek centralnych.

Zespoły różnie traktują rozgrywki Pucharu Polski, tutaj jednak o odpuszczaniu mowy nie było. Gospodarze wystawili swój najmocniejszy skład i liczyli na awans do rozgrywek centralnych. Tam zameldowali się jednak goście, choć po pierwszej połowie lepiej na placu gry prezentowali się zawodnicy z Oławy.

Podopieczni Pawła Wity szybko odrobili trzybramkową stratę z pierwszej połowy i zaczęli budować swoją przewagę, która ostatecznie wyniosła dość sporo, bo pięć bramek.

Siódemka została triumfatorek rozgrywek na Dolnym Śląsku i awansowała do rozgrywek ogólnopolskich. W 1/16 finału Pucharu Polski zmierzy się z drużyną z PGNiG Superligi. Wyłoni ją losowanie.

Moto-Jelcz Oława – Siódemka Miedź Legnica 28:33 (15:12)

Siódemka: Stachurski, Kaczmarek – Woźniczka 3, Antosik 7, Przybylak 2, Kowalik 3, Piróg 3, Cegłowski 2, Bogudziński 4, Piwko 1, Drozdalski 4, Mosiołek 2, Skiba 2, Majewski, Koprowski.

Najwięcej dla Moto-Jelcza: Ścigaj 7, Szuszkiewicz 6, Paluch 6.

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..