Siódemka blisko awansu!

Juniorzy Siódemki Miedź Legnica wygrali z KPR Gryfino 37:20 w swoim drugim meczu turnieju 1/8 mistrzostw Polski w piłce ręcznej, który rozgrywany jest w Elblągu.

Najpierw legniczanie wygrali z KSSPR Końskie, później z KPR Gryfino 37:20. Wysoko, choć do przerwy legnicka drużyna miała spor problemów, bo wygrywała różnicą tylko trzech bramek. W drugiej połowie Siódemka zabrała się jednak do pracy i zmiotła rywala z parkietu.

Ostatecznie Siódemka Miedź Legnica wygrała 37:20 i w niedzielę powalczy o pierwsze miejsce w turnieju z gospodarzami – Truso Elbląg.

Siódemka Miedź Legnica – KPR Gryfino 37:20 (16:13)

Siódemka: Dekarz, Dzido – Przybylak 1, Fikier, Gregułowski 3, Bogudziński 7, Majewski 1, Drozdalski 2, Kowalik 8, Kasprzak 4, Cegłowski 2, Światłowski 1, Klocek 2, Betliński 1, G. Styrcz 2.