Nie siedź w domu w Nowy Rok

Jeśli po nocnym sylwestrowym szaleństwie masz jeszcze siłę i nie boli cię głowa, zachęcamy do ruszenia się z domu. Nowy 2019 rok warto zacząć od spaceru. A jeśli pogoda niewystarczająca – mamy inne propozycje. Ten dzień to idealny moment, by zacząć wdrażać w życie noworoczne postanowienia o zdrowiu i aktywności.

Nowy Rok – jedni czują się nietęgo, inni wręcz przeciwnie. Jeśli samopoczucie pozwala nam wyjść – nie warto tracić pierwszego dnia 2019 roku na siedzenie w domu.

Od samego rana można odwiedzać lubińskie zoo. Po głośnej, sylwestrowej nocy, zwierzęta powinny być już spokojne, a my bez przeszkód przyjrzymy się okazom w klatkach.

A po południu może trochę sportu? Choćby łyżwy na miejskim lodowisku, które jest czynne od 14.15 do 20.30.

Dla tych co boją się zimna – kręgielnia, squash, tenis, strzelnica i basen. Squash, hala tenisowa i strzelnica są otwarte od 14 do 22. Na kręgle możemy się wybrać od 13 do 22, a na basen od 14 do 21.

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..