Seniorzy będą rywalizować i bawić się w Gaworzycach

„Dla zdrowia i radości” to hasło VII Powiatowego Turnieju Seniorów, który odbędzie się w sobotę, 14 lipca, w Gaworzycach.

Impreza rozpocznie się o godz. 16 w przypałacowym parku. W programie są rozgrywki drużynowe seniorów i wspólna zabawa.

Turniej odbywa się pod honorowym patronatem starosty powiatu polkowickiego. W tym roku, poza gospodarzami, zgłosiły się jeszcze reprezentacje gmin: Przemków, Radwanice i Polkowice.

Z każdą edycją impreza przyciąga coraz więcej uczestników. Przypomnimy, w zeszłym roku, na przykład, seniorzy przedstawiali scenki humorystyczne (na zdj.), układali kompozycje z kwiatów i rzucali piłką. Co zaplanowano w tym roku?

– Będą to, między innymi, konkurencje pod nazwami: „Szukanie złotego pantofelka”, „Co niesie Czerwony Kapturek babci?” oraz „Wielkie gwiazdy na gaworzyckiej scenie” – wymienia Barbara Fartuszyńska, dyrektor Domu Kultury „Jowisz” w Gaworzycach, organizatora turnieju.

Mimo emocji i rywalizacji, bo każda drużyna chce wypaść jak najlepiej, liczą się przede wszystkim integracja i dobra zabawa.

Fot. UR

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..