Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Semeniuk: Olbrzymie znaczenie będzie miała defensywa

Już tylko dwa dni dzielą nas od meczu drugiej rundy Pucharu EHF pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a DVSC Debreczyn. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18:30 w hali RCS – Czujemy już ten dreszczyk emocji i nie możemy się doczekać konfrontacji – mówi Karolina Semeniuk.

Dla miedziowych będzie to drugi mecz, rozegrany w tym tygodniu. We wtorek Metraco Zagłębie Lubin bez większych problemów pokonało Koronę Kielce 38:32, notując szóste zwycięstwo w szóstym meczu rozgrywek ligowych – Tak naprawdę zaraz po końcowej syrenie meczu z Koroną Kielce zaczęłyśmy myśleć o naszym spotkaniu z Debreczynem. Czujemy już ten dreszczyk emocji i nie możemy się doczekać konfrontacji na arenie międzynarodowej, tym bardziej, że zagramy z zespołem w Węgier – mówi Karolina Semeniuk.

Według rozgrywającej Metraco Zagłębia Lubin kluczem do wygranej będzie dobra gra w obronie – Olbrzymie znaczenie będzie miała w tym meczu defensywa. Jeśli postawimy rywalkom twarde warunki w tej formacji, to nie będą miały z nami łatwo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że węgierska liga jest bardzo mocna, a Debreczyn jest utytułowanym zespołem, więc mam nadzieję na fajne, ciekawe widowisko, ale ze wskazaniem na nas – mówi „Semena”.

Na parkiecie zapowiada się walka na całego, a na trybunach wielkie święto przyjaźni polsko-węgierskiej i wspaniały doping – To dodaje dodatkowego smaczka naszej rywalizacji. Liczymy na wspaniały doping naszych fanów, wspieranych przez kibiców piłki nożnej, którzy również wybierają się na mecz. Na pewno gorący, żywiołowy doping doda nam skrzydeł – mówi rozgrywająca miedziowych.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/816

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..