Opublikowany: pt, Mar 15th, 2019

Chętni na Piątkowe Granie?

W ostatni piątek czerwca ruszy dziewiąta edycja dobrze znanego mieszkańcom Lubina cyklu koncertów pod nazwą Piątkowe Granie – wakacyjna scena prezentacji muzycznych. Już od poniedziałku, 18 marca, będą przyjmowane zgłoszenia zespołów i wokalistów, którzy chcieliby wystąpić na scenie przy Wzgórzu Zamkowym.

Uczestnikami konkursu mogą być zespoły z terenu Lubina oraz Dolnego Śląska, które w wyznaczonym terminie zgłoszą chęć udziału w konkursie, a zarazem zagrania koncertu w ramach cyklu Piątkowe Granie. Jeden zespół może zagrać jeden koncert w danej edycji konkursu.

Koncerty będą się odbywać w ostatni piątek czerwca oraz każdy piątek lipca i sierpnia – łącznie zaplanowano 10 koncertów. O tym który zespół wygra, zadecyduje publiczność. Zeszłorocznym zwycięzcą był zespół TAMP, który wystąpi podczas tegorocznych Dni Lubina.

W tym roku przyjmowane będą wyłącznie zgłoszenia mailowe, nadesłane pod adres: piatkowegranie@gmail.com w terminie od 18 do 29 marca. O zakwalifikowaniu się do konkursu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Lista zakwalifikowanych zespołów zostanie opublikowana 5 kwietnia.

Organizator wprowadził w tym roku kilka ważnych zmian. Regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje dostępne są na stronie internetowej partnera konkursu, Ośrodka Kultury Wzgórze Zamkowe.

Organizatorem Piątkowego Grania jest Stowarzyszenie Sport-ART. Partnerzy to: OK Wzgórze Zamkowe, Muzeum Historyczne w Lubinie, Stowarzyszenie Lubin i Okolice.

źródło: materiały prasowe

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..