Opublikowany: nie, Sty 7th, 2018

Ruszają zapisy do MAFII

Ośrodek kultury w Złotoryi przygotował ciekawą propozycję dla młodych amatorów produkcji filmowych i kinematograficznych. Już od przyszłego poniedziałku rozpoczną się zapisy do Młodzieżowej Akademii Filmu i Animacji (MAFiA).

Organizatorem projektu jest Złotoryjski Ośrodek Kultury i Rekreacji. To odpowiedź na potrzeby miejscowej młodzieży, która chciałaby, aby w mieście powstał klub filmowy. – Wychodzimy naprzeciw potrzebom młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. W programie znajdzie się m.in. tworzenie scenariuszy filmowych i nagranie własnego filmu. W ramach projektu planujemy wizytę w profesjonalnym studiu filmowym ATM Grupy, a także warsztaty z reżyserem dźwięku, który pracował m.in. przy produkcji serialu „Świat według Kiepskich” – zapowiada dyrektor ZOKiR-u Zbigniew Gruszczyński.

Projekt przeznaczony jest dla młodzieży z powiatu złotoryjskiego w wieku 13-19 lat. W programie przewidziano m.in. pracę w grupie rówieśniczej, tworzenie scenariuszy filmowych, zwiedzanie studia filmowego, nagranie własnego filmu.

Zapisywać się można od przyszłego poniedziałku 15 stycznia w sekretariacie ZOKiR-u przy pl. Reymonta 5.

Więcej na temat MAFII pisaliśmy tutaj.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..