Opublikowany: czw, Cze 7th, 2018

Rusza remont drogi wojewódzkiej. Będą korki

Przez co najmniej tydzień kierowcy mogą się spodziewać poważnych utrudnień w ruchu na ul. Staszica. Ma to związek z rozpoczynającym się dziś remontem nawierzchni na drodze wojewódzkiej nr 328. Przejezdny będzie tylko jeden pas jezdni, w związku z czym mogą tworzyć się korki.

W planach Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei we Wrocławiu jest wymiana asfaltu na kolejnym odcinku głównej drogi prowadzącej przez Złotoryję. Roboty obejmą kilkusetmetrowy fragment ul. Staszica od skrzyżowania z ul. Krzywoustego do ul. Krótkiej. Na czas remontu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Droga nie będzie jednak całkowicie zamknięta. Prace będą prowadzone na jednym pasie ruchu, podczas gdy drugi będzie przejezdny dla pojazdów. Według wstępnych szacunków utrudnienia potrwają przez tydzień. Termin ten może ulec przedłużeniu w razie niesprzyjającej aury.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku DSDiK zmodernizowała nawierzchnię na ul. Sienkiewicza i Wojska Polskiego.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..