Rozmawiają o Polkowicach

Pod hasłem „Porozmawiajmy o Polkowicach” przedstawiciele Stowarzyszenia Lepsze Polkowice rozpoczęli w niedzielne popołudnie konsultacje miejskie. Mieszkańcy zgłosili kilkadziesiąt pomysłów.

– Mieszkańcy w rozmowach z nami wciąż podkreślają, jak mało władze miejskie liczą się z ich opinią – informuje Łukasz Puźniecki, lider stowarzyszenia. – Dlatego codziennie przez najbliższe tygodnie będziemy rozmawiać na osiedlach i w sołectwach naszej gminy o tym, co dla mieszkańców jest ważne. – Jesteśmy dumni z Polkowic, jednak wiele w funkcjonowaniu naszej gminy należy poprawić, dlatego zapraszamy do rozmowy o Polkowicach.

Jak dodaje, podczas pierwszego spotkania najwięcej uwag mieszkańcy zgłosili w sprawach dotyczących funkcjonowania przychodni zdrowia, ochrony parków i uciążliwości, jakie towarzyszą prowadzonym inwestycjom. Rodzice często podkreślali, że obecne place zabaw nie zostały, niestety, dostosowane do użytkowania przez najmłodsze dzieci.

– Również działanie komunikacji w gminie pozostawia, według mieszkańców, wiele do życzenia – dodaje Bogusław Godlewski, prezes stowarzyszenia, zapewniając, że każdy pomysł zostanie „uważnie przeanalizowany”.

Fot. Stowarzyszenie Lepsze Polkowice

Wyświetlonych 2 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. eska pisze:

    W końcu nowa jakość w Polko!!! Super

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..