Opublikowany: nie, Kwi 15th, 2018

Rozbawi nas „Mężczyzna idealny”

Spektakl komediowy „Mężczyzna idealny” wystawiony zostanie w lubińskiej Muzie w maju. Bilety na to przedstawienie już są w sprzedaży.

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboyom niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, ale niestety z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.

Autorem sztuki, którą wyreżyserował Stefan Friedmann jest Andrzej Pacuła. W spektaklu występują: Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Artur Dziurman i Maciej Damięcki.

„Mężczyznę idealnego” będzie można obejrzeć w sali widowiskowej lubińskiej Muzy 11 maja o godzinie 20. Bilety kosztują 80 zł.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..