Opublikowany: pon, Sty 7th, 2019

Rover uderzył w drzewo, jest osoba poszkodowana (FOTO, WIDEO)

Tuż przed południem na drodze wojewódzkiej nr 364 kierowca osobowego auta marki Rover uderzył w drzewo. Na miejsce przybyły służby ratownicze. Aby wydostać poszkodowanego z pojazdu, konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu do rozcinania karoserii. Przez kilkadziesiąt minut na trasie Jawor – Złotoryja były utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w Chroślicach, na prostym odcinku drogi. Za łukiem w centrum miejscowości auto uderzyło bokiem w pokaźną topolę. Zakleszczonego w pojeździe młodego kierowcę uwolnili strażacy z jaworskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej.

Kierujący doznał wstrząśnienia mózgu, kontakt z nim był ograniczony – nie pamiętał, jak doszło do zderzenia. Pomocy medycznej najpierw udzieli mu strażacy, a następnie został przekazany pod opiekę ratowników medycznych ze Złotoryi. Poszkodowanego przewieziono do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy.

Policjanci ustalili, że 18-letni kierowca, mieszkaniec Sichowa w powiecie jaworskim, był trzeźwy.

Obecnie droga jest przejezdna, na miejscu pracuje jednak jeszcze policyjna grupa specjalizująca się w wypadkach komunikacyjnych.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..