Opublikowany: sob, Sie 12th, 2017

Rolnik, żona i Jaś, czyli Bardowscy w komplecie (WIDEO)

Jeszcze kilka chwil temu szukał żony, którą znalazł – biorąc udział w popularnym programie Telewizji Polskiej. Dziś rolnik Grzegorz Bardowski razem z niedawno poślubioną Anią popularyzują rolnictwo na You Tubie. Ich filmiki mają setki tysięcy odsłon, a dzięki swoim walorom edukacyjnym, internauci – także niezainteresowani dotąd rolnictwem – mogą poznać tajniki upraw i zobaczyć na przykład, jak stuningować traktor. 

Do podzłotoryjskich Uniejowic z kamerą jedziemy na spotkanie z jednym najsłynniejszych rolników w Polsce – Grzegorzem Bardowskim, który w popularnym programie Telewizji Publicznej „Rolnik szuka żony” znalazł tę jedyną, z którą dziś stanowią szczęśliwą rodzinę dwa plus jeden, bo w grudniu ubiegłego roku na świat przyszedł ich synek Jaś. Przygody z kamerą Grzegorz jednak nie porzucił, mało tego: dziś razem z Anią mają na You Tubie własny kanał: „Bardowscy”, na którym ich agroprodukcje mają po kilkaset tysięcy wyświetleń.

Do gospodarstwa Bardowskich trafiamy w samym żniw, większość prac już wykonanych, ale sporo jest jeszcze do zrobienia. Grzegorz na stu hektarach pola uprawia pszenicę, rzepak i buraki cukrowe.

więcej w materiale wideo

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..