Opublikowany: czw, Lip 4th, 2019

Rodzinny piknik na zamku

Strzelanie z łuku, przeciąganie liny, średniowieczne tańce, malowanie twarzy – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestników pikniku rodzinnego, który już w najbliższy weekend odbędzie się na dziedzińcu średniowiecznego zamku na Grodźcu.

Ci, którzy chociaż raz odwiedzili ten historyczny obiekt wiedzą, że atmosfera na jego dziedzińcu jest wspaniała. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji tam być zapraszamy w najbliższy weekend z całymi rodzinami na “Piknik rodzinny w zamkowym klimacie”. Świetna zabawa gwarantowana.

Piknik rozpocznie się w niedzielę, 7 lipca, o godz. 13. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla swoich gości. Odbędą się konkurencje typowo rycerskie, takie jak przeciąganie liny, picie napojów na czas, strzelanie z łuku czy “narty Bolka”. Nie zabraknie tez licznych atrakcji dla najmłodszych, takich jak na przykład konkursy dla dzieci z nagrodami i konkurencje rodzinne. Każdy będzie miał też możliwość zwiedzenia zamku.

Bilety są do nabycia na miejscu. Za normalny zapłacimy 12 zł, a za ulgowy 8 zł.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..