Opublikowany: pt, Wrz 8th, 2017

Rodzinna zabawa na Orliku

Już jutro na boisku przy Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi odbędzie się „Dzień Sportu na Orliku”. Jest to ogólnopolska impreza sportowo-rekreacyjna dla całych rodzin, której celem jest integracja międzypokoleniowa.

Zabawa rozpocznie się o godz. 11 na Orliku przy ul. Wojska Polskiego. Na początek w rytmie muzyki zostanie przeprowadzona rozgrzewka dla całych rodzin, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Po niej nastąpi wybór zespołów, które będą rywalizować w licznych konkurencjach sportowych, takich jak mecze w piłkę, sztafeta z przeszkodami czy przeciąganie liny. Dla uczestników zabawy przewidziane są nagrody. Najmłodszych czeka też świetna zabawa z bohaterem kreskówek Scooby-Doo.

Organizatorem akcji jest lokalny animator sportu Marzena Feliksiak. Impreza odbędzie się w ramach projektu „Lokalny Animator Sportu 2017”,  a wziąć w wziąć w niej udział może każdy bez względu na wiek czy płeć. Jej celem jest promocja zdrowego trybu życia poprzez podejmowanie aktywności fizycznej, integrację i edukację w zakresie nowych i atrakcyjnych ćwiczeń fizycznych. Zabawa potrwa do godz. 15. Wstęp jest bezpłatny.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..