Opublikowany: pt, Wrz 28th, 2018

Rock w Polkowicach  

OOBE, NOBO i Desdemona zagrają 6 października o godz. 18 w kinie podczas koncertu pn. Oblicza Polkowickiego Rocka.

– OOBE, czyli Out of Body Experience, ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów oraz wiele sukcesów w konkursach regionalnych – informują organizatorzy imprezy z Polkowickiego Centrum Animacji. – Reaktywowany w zeszłym roku, w lekko odmłodzonym składzie, powraca w nowym, pełnym subtelnego mroku, autentycznych emocji i charakterystycznych melodii materiałem, w którym słychać echa fascynacji dokonaniami takich grup jak: Jane’s Addiction, Porno for Pyros, Type O Negative, Anyone czy King’s X.
Zespół NOBO powstał w lipcu 2014 roku i jest reprezentantem sceny rocka alternatywnego. W skład grupy wchodzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Debiutancka płyta EP o nazwie „NOBO” została wydana w marcu 2016 r. Zespół zagrał do tej pory kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju, a wraz z końcem roku 2016 zakończył swoją pierwszą trasę koncertową „Historia prawdziwa”. Desdemona to zespół, który powstał w Polkowicach w 1996 roku i jest czołowym przedstawicielem nurtu gothic metal, ale w jego muzyce słychać również duży wpływ muzyki elektronicznej i industrialnej. W ponad dwudziestoletniej historii swojej działalności grupa wydała cztery płyty: StagnacjA, s.u.p.e.r.N.OVA., Version 3.0 oraz Endorphins, a także DVD koncertowe Live 3.0. Zespół ma na swoim koncie liczne koncerty w kraju i zagranicą na największych europejskich festiwalach muzyki gotyckiej.

Bilety kosztują 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu koncertu. Można je kupić w kasach Ośrodka Kultury (ul. Skalników 4), Galerii „Rynek 26” oraz kina (ul. Dąbrowskiego 1).

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..