Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Remontują ul. Bohaterów WP w Chocianowie. Są zmiany w ruchu

Ruszyła przebudowa drogi wojewódzkiej nr 328 w Chocianowie – ul. Bohaterów Wojska Polskiego. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. 

– Ruch w tym miejscu odbywać się będzie w sposób wahadłowy i będzie sterowany sygnalizacją świetlną – informują pracownicy chocianowskiego ratusza. – Jeśli na drodze utworzą się zatory, ruchem sterować będą uprawnieni pracownicy.

To pierwszy etap inwestycji. Remont obejmie drogę na długości 700 metrów. Wykonawca rozbierze starą kostkę brukową i wykona podbudowę z kruszywa. Droga będzie mieć asfaltową nawierzchnię. Poza tym, wymienione zostaną wpusty, przykanaliki i kanały kanalizacji deszczowej oraz krawężniki. Utwardzone będą pobocza i powstaną zjazdy do posesji.

Zaplanowano objazdy do ulic Zacisze i Kwiatowej – przez ul. Szprotawską i Al. Sybiraków. Przystanek autobusowy został tymczasowo przesunięty na skrzyżowanie z ul. Szprotawską.

Fot. UR Archiwum 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..