Opublikowany: pon, Wrz 24th, 2018

Rekrutacja w PWSZ na finiszu

Tylko do jutra trwa uzupełniająca rekrutacja w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Przypomnijmy, że w tym roku akademickim studenci mogą wybierać spośród kilku nowych kierunków.

Jutro, 25 września, mija termin rekrutacji na rok adakemicki 2018/19. Do środy pracownicy, do godz. 17, trwać w wydziałowych komisjach rekrutacyjnych trwać będzie natomiast przyjmowanie dokumentów od kandydatów. Listę przyjętych na pierwszy rok poznamy w piątek, 28 września.

Przypomnijmy, że w legnickiej PWSZ czeka w tym roku 12 kierunków studiów pierwszego stopnia, 3 kierunki studiów drugiego stopnia i 2 kierunku na studiach jednolitych. Nowością jest m.in. coaching zdrowego stylu życia czy prawo. Podjęcie nauki na ostatnim z wymienionych kierunków, w ramach studiów jednolitych, da absolwentom tytuł magistra.

– Celem kształcenia na tym kierunku będzie opanowanie wiedzy i umiejętności w obszarze nauk społecznych, dziedzinie nauk prawnych i ekonomicznych, niezbędnej do zaspokajania potrzeb rynkowych – wyjaśnia Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy legnickiej PWSZ.

Na zgłoszenie chęci podjęcia nauki przy ul. Sejmowej zostały zaledwie godziny. Wciąż można to jednak zrobić za pośrednictwem strony internetowej uczelni. Szczegóły można znaleźć pod adresem www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, a także telefonicznie, dzwoniąc pod nr 76 723 22 10 do 11 lub pisząc na adres: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..