REGION. Victoria Parchów lepsza w starciu beniaminków (FOTO)

PA3_0928Drugie zwycięstwo w trzecim meczu odniosła w tym sezonie A-klasy Victoria Parchów. Ich rywalem w dzisiejszym meczu był inny beniaminek – LZS Komorniki. Gospodarze wygrali 6:3 po dwóch bramkach Szczęsnego, Jankowiaka oraz po jednej Tomyka i Simlata.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla gospodarzy, których na prowadzenie wyprowadził już w 3. minucie były zawodnik m.in. Iskry Kochlice – Christian Tomyk. Reprezentant Polski w piłce nożnej sześcioosobowej wykorzystał podanie Grzegorza Szczęsnego i wpisał się na listę strzelców. Siedem minut później Victoria miała na swoim koncie już dwa trafienia, ponieważ bramkę zdobył Mateusz Simlat. Przed przerwą zawodnicy z Parchowa zainkasowali swoim rywalom jeszcze dwie bramki. Najpierw w 35. minucie podanie Szczęsnego na bramkę zamienił Jankowiak, zaś pięć minut asystujący zdobył swojego pierwszego gola. Do przerwy mieliśmy więc aż 4:0.

Po przerwie gra się nieco wyrównała. Co więcej LZS Komorniki stać było na doprowadzenie do stanu 4:2, jednak w porę ponownie obudzili się gospodarze i w 70. minucie po raz drugi tego dnia bramkę zdobył Jankowiak. Do zakończenia meczu obie drużyny zdobyły jeszcze po jednym trafieniu i ostatecznie w meczu beniaminków to Victoria Parchów pokonała LZS Komorniki 6:3.