Opublikowany: sob, Mar 9th, 2019

Raje utracone w galerii

W Galerii Zamkowej otwarta została wystawa „Raje utracone” Agnieszki Antosiewicz-Mas. Wernisaż ekspozycji zaplanowano na piątek, 15 marca.

Na „Raje utracone” składają się cykle fotograficzne o nazwach „Arkadia”, „Oddychanie” i „Aż ból się kończy”, które intrygują, a przede wszystkim skłaniają do refleksji nad istotą bycia tu i teraz, zaglądania do zakamarków pamięci oraz ludzkiej świadomości.

Agnieszka Antosiewicz-Mas, autorka ekspozycji, to absolwentka Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Międzynarodowego Forum Fotografii Kwadrat we Wrocławiu (2012). Obecnie słuchaczka Autorskiego Laboratorium Fotografii Piotra Komorowskiego. Uczestniczka wystaw zbiorowych i indywidualnych. W swoich działaniach preferuje fotografię inscenizowaną. Jej dotychczasowe poszukiwania skupiają się na cielesności, przemijaniu i pojęciu pamięci. Autoportret, będący próbą sformułowania szeregu uniwersalnych znaczeń, zajmuje szczególne miejsce w jej twórczości. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 1 kwietnia. Wstęp jest bezpłatny. Wernisaż odbędzie się 15 marca o godzinie 18.30.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..