Opublikowany: pt, Cze 23rd, 2017

Radni zadowoleni ze współpracy z burmistrzem (WIDEO)

Burmistrz Ścinawy skwitowany. Na 13 radnych przy braku głosów sprzeciwie burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2016 rok. Jak podkreślali rady wszystkie uchwały zostały wykonane zrealizowane, a budżet dobrze zarządzany.

Zdaniem Marka Szopy przewodniczącego rady miejskiej w Ścinawie ubiegłoroczny budżet został wykonany w 110% – Jesteśmy  bardzo zadowoleni i myślę, że ta współpraca i ta praca, którą wkładamy będzie tak owocna i tak zadowalająca zarówno tak jak rade miejską i mieszkańców – powiedział przewodniczący rady miejskiej w Ścinawie.

Pozytywną opinię w sprawie budżetu wydała również Komisja Finansów i Budżetu  oraz Komisja Rewizyjna. Zarówno burmistrz Ścinawy Krystian Kosztyła jak i przewodniczący rady miejskiej Marek Szopa przyznają, że ubiegłoroczny budżet był trudny, ze względu na pozyskiwanie środków zewnętrznych. Budżet inwestycyjny Ścinawy sięgał około 21 milinów złotych.

Część inwestycji, których nie udało się zrealizować ze względu na czas, będzie kontynuowana w przyszłych latach.Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..