Radni nie przyszli na przełożoną sesję!

Takiej sesji rady miasta i gminy Chocianów jeszcze nie było. Najpierw czwartkowe posiedzenie przerwano z powodu awantury. Decyzją przewodniczącego sesja miała być kontynuowana dzisiejszego popołudnia. Część radnych jednak nie przyszła na posiedzenie i nie było wymaganego quorum.

Wracamy do tematu awantury, która rozpętała się podczas czwartkowej sesji w Chocianowie. Silne emocje wywołane tematem pilotażowego wprowadzenia bezpłatnej komunikacji na terenie miasta i gminy Chocianów spowodowały przełożenie sesji na dzisiejsze popołudniu. Ta miała się odbyć w Chocianowskim Ośrodku Kultury, a nie urzędzie miasta i gminy Chocianów. Na posiedzenie rady przyszli mieszkańcy, za to nie przyszła część radnych. Nieobecność siedmiu samorządowców spowodowała, że przy braku quorum przewodniczący Janusz Zielony podjął decyzję o zakończeniu. Żaden z punktów porządku obrad nie został przyjęty.


Materiał filmowy TV Regionalna.pl:

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Mieszkaniec pisze:

    Rozgonic, pogonic ich. Skandal! Wstyd na całe województwo!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..