Punkty uciekły w Radwanicach

Podopieczne Janusza Przybyło rozegrały naprawdę dobre spotkanie. W Radwanicach zmierzyły się z tamtejszym Kolektywem. Pomimo lepszej dyspozycji, LUKS Ziemia Lubińska Czerniec wróciła do domu tylko z jednym punktem.

Jak przyznały same zawodniczki, z Radwanic mogły wywieźć 3 punkty, tym bardziej, że prezentowały się na boisku zdecydowanie lepiej, a od 32. minuty prowadziły 1:0. Bramkę zdobyła Paulina Dul. Pomimo wielu dogodnych sytuacji, ekipa z Lubina więcej goli nie zdobyła, za to nie udało jej się zachować czystego konta, tracąc w 80. minucie bramkę. W Radwanicach podział punktów.

Kolektyw Radwanice – LUKS Ziemia Lubińska Czerniec 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Paulina Dul 32’, 80’ 1:1

LUKS Ziemia Lubińska Czerniec: Agnieszka Woźniak – Weronika iglicka, Katarzyna Pękala, Nikola Wiśniewska, Wiktoria Kocińska – Paulina Kruk, Kinga Koronkiewicz (37’ Oliwia Kuras), Katarzyna Bosacka, Amelia Parzyńska – Paulina Dul (71’ Magdalena Malinowska), Oliwia Klimek (41’ Anna Polewczyk).