Puchar dla Polkowic Dolnych. Anioły nie rezygnują

Zespół Polkowice Dolne wygrał czwartą edycję Drużynowych Mistrzostw Polkowic w Bowlingu o puchar burmistrza gminy i przewodniczącego rady miejskiej. 

W imprezie wzięły udział 22 drużyny, w sumie 154 zawodników.

– Bardzo się cieszę, że nasze mistrzostwa cieszą się tak dużym zainteresowaniem – mówi Piotr Nowak, organizator mistrzostw, zawodnik drużyny Aniołów z osiedla Hubala.

To właśnie Anioły były jednym z faworytów mistrzostw. Ich przeciwnikami w finale były zespoły: Mocni z osiedla Gwarków, Krupnioki z osiedla Krupińskiego i Polkowice Dolne. Ten ostatni od początku najlepiej radził sobie w rozgrywkach.

– Mam wyjątkowo dobry dzień, moi koledzy z zespołu również – mówiła Maria Kicaj z drużyny Polkowice Dolne, zdobywcy pucharu.

Drugie miejsce zajęły Krupnioki, a Anioły musiały zadowolić się trzecim.

– Fajna zabawa, wiele emocji, bardzo dobra organizacja, aktywnie spędzany czas – podsumował imprezę Wiesław Wabik, burmistrz gminy. Jest mi niezmiernie miło uczestniczyć w kolejnych edycjach tego wydarzenia.

Jak zapewnia Piotr Nowak, choć Aniołom znów nie udało się wygrać, to zespół ma teraz jeszcze większą motywację do tego, by ćwiczyć i za rok sięgnąć po główne trofeum.

Fot. UG Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..