Opublikowany: czw, Paź 12th, 2017

Przygoda Natalii z fitnessem (WIDEO, FOTO)

Zadebiutowała podczas największej Gali Kulturystyki i Fitness Amatorów w Polsce. Obecnie jest wicemistrzynią kraju Bikini Fitness do 166 cm. I może wystąpić na mistrzostwach świata. To wszystko w ciągu jednego miesiąca. Mowa o polkowiczance Natalii Czajkowskiej, uczennicy Zespołu Szkół w Chocianowie. Sukcesów pogratulował jej też starosta powiatu, i obdarował prezentami.

– Chcieliśmy podziękować Ci za te sukcesy i życzyć Ci kolejnych tak udanych startów, łącznie z mistrzostwami świata – mówił Marek Tramś, starosta polkowicki podczas spotkania w urzędzie.

Natalia nie ukrywa, że zdobyte w tak krótkim czasie tytuły były dla niej samej zaskoczeniem. Wszystko zaczęło się półtora roku temu od ćwiczeń w siłowni. Dziesięć miesięcy temu postanowiła, że wystartuje w zawodach. Wymagało to poświęceń. Ma jednak grono sprzymierzeńców.

– Pomaga mi trener, ale też znajomi, przyjaciele i bardzo mocno wspierają mnie rodzice – wymienia Natalia. – Ogólnie, przygotowania do zawodów przebiegają bardzo dobrze, ale jestem wtedy na specjalnej diecie. Jedzenie mam w pudełkach. Sama je przygotowuję.

Polkowiczanka jest uczennicą III klasy Technikum Logistycznego Zespołu Szkół w Chocianowie. Wszyscy są z niej dumni.

– Dla nas to było zaskoczenie – mówi Anna Druzga, nauczycielka z ZS w Chocianowie. – Natalka jest taką skromną osobą. Nie chwaliła się swoimi sukcesami, a tu jeden medal, potem drugi. Jesteśmy zaskoczeni, ale bardzo szczęśliwi, że mamy taką uczennicę. W szkole jest bardzo ambitna, pomocna. Bierze też udział w wydarzeniach szkolnych – dodaje.

Z pewnością zawody fitness są dla Natalii przygodą życia. Ma już plany na przyszłość.

– Planuję pójść na studia, a tę dyscyplinę sportu chcę traktować bardziej jako odskocznię od codziennego życia – dodaje Natalia.

Na razie wicemistrzyni Polski Bikini Fitness czeka na decyzję w sprawie udziału w mistrzostwa świata.

 

 

 

 

 

Zobacz także: 

Fot. Źródło: Powiat Polkowicki, UR

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..