Przeżył upadek z 7. piętra

Wczorajsze zdarzenie przy ulicy Sokolej odbiło się głośnym echem w całym Lubinie i okolicach. Na oczach tłumu młody mężczyzna wyskoczył z okna klatki schodowej, z wysokości siódmego piętra. Z relacji świadków wiemy, że widok był dramatyczny. Na szczęście, mamy dobre wieści – lubinianin żyje.

– Wczoraj po 17.00, do szpitala przy ulicy Bema, przywieziono mężczyznę po próbie samobójczej. W tej chwili pan przebywa na oddziale ortopedycznym. Jego ogólny stan jest dobry – mówi Liliana Kozica z Instytutu Medycznego EMC, w skład którego wchodzie Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie.

Przypomnijmy, że wypadek miał miejsce wczoraj, przed godziną 17.00. 27-letni lubinianin długo stał w oknie klatki schodowej przy ulicy Sokolej 4 i chciał wyskoczyć. Na miejsce natychmiast wysłano negocjatorów i służby ratunkowe. Jak dowiedzieliśmy się od rzeczniczki policji – mężczyzna nie był skory do żadnych rozmów.

Lubinianin skoczył i z całą siłą uderzył w daszek nad wejściem do klatki schodowej. Uderzenie było tak silne, że wyłamało kawałek dachu klatki schodowej. Podczas transportu do szpitala 27-latek był przytomny.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..