Opublikowany: nie, Sie 12th, 2018

Przerywacz: Każdy mecz będzie ciężki

Od delikatnego falstartu sezon 2018/2019 rozpoczęła Kuźnia Jawor. Zespół typowany jako jeden z faworytów do awansu jedynie zremisował w Bieniowicach z miejscową Kaczawą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. 

– Zabrakło bramki przede wszystkim. Grało nam się ciężko z tego względu, że zespół z Bieniowic cofnął się i tylko czekali na kontrę a wtedy gra się trudno. Widać, że chłopcy dali z siebie dużo zdrowia w defensywie ale mieli też swoje sytuacje, gdy my podeszliśmy trochę wyżej. To jest dopiero pierwsza kolejka, więc spokojnie bo mamy jeszcze dużo czasu i zobaczymy jak to będzie. Zdajemy sobie z tego sprawę, że będzie nam ciężko ale takie mecze niestety się zdarzają. Cieszy na pewno to, że nie straciliśmy bramki ale jakieś proste błędy się nam zdarzyły w sytuacjach, w których można było się lepiej zachować. – mówi Piotr Przerywacz, trener Kuźni Jawor.

Podobnie jak w poprzednich latach to właśnie w Kuźni upatruje się jednego z faworytów do awansu do IV ligi. Nowy szkoleniowiec zespołu jednak stara się tonować panujące nastroje.

– Myślę, że chłopcy są dobrze przygotowani ale tutaj każdy mecz będzie ciężki, bo z każdym będzie trzeba powalczyć. Na pewno chcemy grać o jak najwyższe miejsca ale to jest tylko piłka nożna. Ciężko jest mi powiedzieć dzisiaj, że po ostatniej kolejce będziemy na pierwszym miejscu bo tak może nie być. Jest na przykład Legnickie Pole z zawodnikami doświadczonymi i to naprawdę nie będą takie łatwe mecze. To nie będzie tak, że Kuźnia będzie w lidze panowała. – podkreśla Przerywacz.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..