Opublikowany: czw, Gru 7th, 2017

Przedszkolaki śpiewały dla Mikołaja (FOTO)

Scenę Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji zdominowały wczoraj najmłodsi. W ramach przeglądu piosenki przedszkolnej „Dla Ciebie Mikołaju” swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały maluchy z aż pięciu placówek.

W tegorocznym przeglądzie wzięły udział dzieci z trzech złotoryjskich przedszkoli i dwóch szkół podstawowych. Najliczniej reprezentowane było Przedszkola Miejskiego nr 2, z którego przybyło aż sześć grup. Nie zabrakło też zerówek ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 3 oraz maluchy z Przedszkola Miejskiego nr 1. Dzieci zaśpiewały dla św. Mikołaja łącznie 14 piosenek. Przedszkolaki z „Pozytywki” nie tylko śpiewały, ale też zagrały na charakterystycznych bębenkach zwanych djembe.

Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Dla Ciebie Mikołaju” to najbarwniejsze i najradośniejsze ze wszystkich wydarzeń muzycznych organizowanych przez ośrodek kultury w Złotoryi. W przeciwieństwie do pozostałych, na tej imprezie nie ma przegranych – wszyscy otrzymują pierwsze miejsce i nagrody, które z przepastnego worka rozdaje św. Mikołaj.

.

Fot. zlotoryjska.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..