Opublikowany: pt, Maj 11th, 2018

Priolli w Metraco Zagłębiu! Górna z nowym kontraktem!

Raphaela Priolli została nową zawodniczką Metraco Zagłębia Lubin! Brazylijska rozgrywającą z Miedziowym klubem podpisała kontrakt na dwa lata. Nową umową z naszym Klubem związała się także Adrianna Górna. Reprezentacyjna skrzydłowa w Metraco Zagłębiu Lubin grać będzie przynajmniej do sezonu 2019/2020.

Raphaela Maria Ferreira Priolli do Lubina przychodzi z aktualnie trzeciego klubu hiszpańskiej ekstraklasy, finalisty Challenge Cup Rocasa Gran Canaria. 29-letnia, mierząca 182 cm zawodniczka występuje na pozycji prawej rozgrywającej. Przed przejściem do ligi hiszpańskiej Priolli występowała w niemieckim Werderze Brema, gdzie była jedną z najskuteczniejszych szczypiornistek zielono-białych.

Reprezentacyjna rozgrywająca w Niemczech grała od 2013 roku. Przed przyjściem do Werderu Brema występowała w ekipie z Berlina oraz drużynie Rosengarten.

Kontrakt z Metraco Zagłębiem Lubin na dwa kolejne sezonu przedłużyła z kolei Adrianna Górna. Reprezentacyjna skrzydłowa jest wyróżniającą się zawodniczką na swojej pozycji. W 30 meczach dla Miedziowych Adrianna Górna zdobyła 106 bramek.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..