Pracownicy MOK-u zeznawali przed sądem (WIDEO)

Pięcioro pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury zeznawało w sprawie Bożeny Rudzińskiej, która oskarża dyrektorkę placówki o mobbing. W Sądzie Rejonowym w Głogowie odbyła się kolejna rozprawa, która odsłania trwający od kilku lat konflikt w ośrodku kultury.

Odbyła się kolejna rozprawa w procesie dotyczącym mobbingu w Miejskim Ośrodku Kultury. Oskarżoną jest dyrektorka ośrodka, a pozew złożyła pracująca w nim Bożena Rudzińska. Dziś sąd przesłuchał pięcioro świadków. Wszyscy to pracownicy ośrodka kultury.

Pracownicy zgodnie przyznali, że założenie związków zawodowych podzieliło załogę i od tamtej pory zaczęły się nieporozumienia. Osobą, która doprowadzała do konfliktów jest, zdaniem zeznających dziś świadków, Bożena Rudzińska.

 –  Mamy do czynienia z ciekawą sytuacją, bo ja pozywam mojego pracodawcę o mobbing, który wobec mnie jest już utrzymywany trzeci rok. Natomiast z przebiegu dzisiejszej rozprawy wynika, że to ja jestem osobą, która mobbinguje panią dyrektor. Chciałam tylko zwrócić uwagę, że to jest grupa osób, która ściśle współpracuje z panią dyrektor – komentuje Bożena Rudzińska.

Nikt z pracowników nie chciał rozmawiać z mediami.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..