Opublikowany: czw, Wrz 6th, 2018

Jest praca przy miejskim monitoringu

Fot. SM Legnica

Legnicka straż miejska wciąż poszukuje cywilnych pracowników, którzy będą obserwować miasto okiem kamer miejskiego monitoringu. Do wzięcia są dwa etaty na stanowiskach referenta ds. monitoringu wizyjnego.

O tym, że legniccy halabardnicy szukają narybku, pisaliśmy dokładnie rok temu. Komendant Mirosław Giedrojć wyjaśniał wtedy, że przy obsłudze monitoringu czeka w sumie sześć miejsc pracy.

– Szukamy cywilów, a nie strażników miejskich. Idziemy w kierunku profesjonalnej obsługi monitoringu miejskiego, który pracuje przecież przez całą dobę. Dotychczas śledzeniem obrazu z kamer zajmowali się strażnicy, jednak postanowiliśmy, że wrócą na ulicę, by tam wykonywać swoje zadania. Pomysł zakłada zatem, że na stanowiskach operatorów zastąpią ich pracownicy cywilni – tłumaczył Giedrojć.

Minął rok, a przy monitorach w siedzibie strażników przy al. Rzeczypospolitej wciąż są wolne stanowiska. Stąd kolejna rekrutacja ogłoszona przez szefa formacji. Na co mogą liczyć kandydaci? Przede wszystkim, na pracę w pełnym wymiarze, w systemie trzyzmianowym i umowę o pracę. Szczegóły można znaleźć na stronie strażników TUTAJ.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..