Opublikowany: pon, Paź 29th, 2018

Pożyczka od zaraz – gdzie szukać i jak ją dostać?

Życie lubi zaskakiwać, każdy to wie. Jedne niespodzianki lepsze, drugie gorsze, a niektóre zwyczajnie kosztowne. I ci, którzy mają nagromadzone odpowiednie środki na koncie, tzw. oszczędności na czarną godzinę, mogą spać spokojnie. Takie oszczędności dają komfort psychiczny, że nieoczekiwane koszty czy wręcz przeciwnie, niespodziewane okazje, nie przyprawią nas o zawał serca.

Jednak sporo z nas osiąga dochody, które nie pozwalają na tworzenie zapasu finansowego, bo wystarczają jedynie na zaspokojenie podstawowych potrzeb. I kiedy pojawia się nagła sytuacja, która niesie za sobą jakieś wydatki, sytuacja staje się niekiedy krytyczna. Wtedy trzeba na szybko poszukać źródła dodatkowej gotówki.

Skąd wziąć dodatkową gotówkę?

Jeśli mamy w rodzinie lub wśród znajomych osobę, która może poratować na szybko odpowiednią kwotą, sprawa jest w miarę prosta. Ale jeśli nie, pędzimy do banku. I tam niemiła niespodzianka, bo okazuje się, że nie jesteśmy klientami na tyle wiarygodnymi, aby uzyskać kredyt. Powodem są zazwyczaj zbyt małe dochody albo słaba historia kredytowa, ewentualnie jedno i drugie.

Dopada nas rezygnacja, ale zupełnie niepotrzebnie, bo jest jeszcze inna, wygodna możliwość. To oferty firm pożyczkowych innych niż banki, które udzielają ekspresowych pożyczek. Mało tego, dzięki Internetowi cała sprawa trwa naprawdę krótko, bo wiele firm udziela takich pożyczek online. Na przykład teraz na szybkagotowka.pl można otrzymać decyzję o pożyczce w parę minut. A po kwadransie pieniądze będą już na koncie.

Jak uzyskać szybką gotówkę?

Obecnie uzyskanie dodatkowej gotówki od firmy pożyczkowej to dziecinnie prosta sprawa, a dodatkowo nie trzeba tracić czasu na wizyty w oddziale. Szybką gotówkę można załatwić online. Na początek trzeba w oknie wyszukiwarki wpisać frazę pożyczka online lub szybka gotówka online. Potem należy wybrać odpowiednią dla siebie ofertę i wszystko uważnie przeczytać. Jakie są warunki, opłaty, limity i terminy.

Kiedy oferta już wybrana, wystarczy na stronie firmy pożyczkowej skorzystać ze specjalnego formularza, aby dokonać rejestracji. Sam proces jest prosty, a klient jest prowadzony krok po kroku przez kolejne etapy. Aby się zarejestrować, trzeba podać podstawowe dane osobowe: imię, nazwisko, adres, numer pesel, numer rachunku bankowego, mail oraz telefon. Po przesłaniu danych należy poczekać kilka minut na akceptację bądź prośbę o weryfikację danych. Polega ona na przesłaniu na konto firmy przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę. Ważne, aby przelew pochodził z konta zawierającego takie same dane, jakie zostały podane podczas rejestracji. Nie może to być konto żony, mamy czy partnera.

Po pozytywnej weryfikacji danych rejestracyjnych następuje rozpatrywanie wniosku o pożyczkę online. Po uzyskaniu akceptacji trzeba już tylko czekać na przelew, ale niezbyt długo, bo to naprawdę trwa parę minut.

Na co warto zwrócić uwagę?

Przede wszystkim na RRSO. To wskaźnik, który pokazuje jakimi kosztami jest obciążona faktycznie pożyczka w skali roku. Często zwracamy uwagę wyłącznie na odsetki, ale to właśnie RRSO pokazuje prawdziwą cenę pożyczki. Kolejna sprawa to termin spłaty i ewentualne możliwości awaryjne. Każdy wie, że długi należy spłacać na czas, ale na wypadek gdyby nastąpiły jakieś komplikacje, warto mieć plan B. Firmy pożyczkowe proponują w takich sytuacjach przedłużenie terminu spłaty.

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..