Pożar na A4. Autostrada zablokowana!

Kierowcy jadący z Legnicy do Wrocławia przez kilka godzin muszą unikać jazdy autostradą A4. Na wysokości Wądroża Wielkiego (powiat jaworski) doszło do poważnego wypadku. Jezdnia w tym miejscu została zablokowana.

Do wypadku doszło krótko po godz. 15.00. Na 104. kilometrze autostrady zderzyły się trzy samochody osobowe. Jeden z nich spłonął.

Trwa akcja ratownicza. Ruch w stronę stolicy Dolnego Śląska został wstrzymany.

AKTUALIZACJA: Kolizję spowodował jadący w kierunku Wrocławia kierowca opla, który najechał na tył busa, a ten po uderzeniu potrącił kolejne auto osobowe. W wyniku zderzenia opel stanął w płomieniach. Podróżowało nim małżeństwo, które po opuszczeniu pojazdu zostało przewiezione do szpitala. Obrażenia odniosła także prowadząca busa kobieta, którą również hospitalizowano.

– W akcji gaszenia oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia brały udział zastępy jaworskiej straży pożarnej oraz ochotniczy strażacy z Wądroża Wielkiego i Budziszowa Wielkiego – powiedział nam mł. asp. Krzysztof Napierała z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Jaworze.

Współpraca: Daniel Śmiłowski, fot. Komenda PSP w Jaworze

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..