Powstaje dokumentacja projektowa kosmicznego aquaparku

Lubińska firma wykona dokumentację projektową związaną z modernizacją i rozbudową polkowickiego parku wodnego. Umowa została już podpisana.

Złożona przez firmę oferta opiewała na 325 950 złotych. Jednym z warunków, do którego zobowiązał się projektant jest podporządkowanie wizualnych zmian tematyce kosmosu.

– Przed dwoma miesiącami wybraliśmy w konkursie pracę, która uwzględniała taką koncepcję – przypomniała Beata Betka, prezes Aquapark Polkowice – Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne S.A., która podpisała umowę. – Myślę, że połączenie zabawy w wodzie z elementami wszechświata będzie atrakcyjną zmianą dla wszystkich naszych gości. Choć oczywiście modernizacja obiektu obejmie znacznie szerszy zakres prac. Złożą się na nią, między innymi, rozbudowa hali basenowej i strefy saun, aranżacja holu i głównego wejścia, remont szatni głównej i pryszniców, a także zagospodarowanie terenów zewnętrznych oraz termomodernizacja budynku.

Na wykonanie pełnej dokumentacji projektowej biuro ma pięć i pół miesiąca. Wcześniej, bo już w październiku, mają być gotowe wizualizacje aquaparku w nowej odsłonie.

Fot. UR

Podziel się
Wyświetlonych 6 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Antek pisze:

  PROJEKT ZA 325 TYŚ 950 ZŁ ? PRZECIEZ TO JUZ JEST CHORE !

 2. Paweł pisze:

  Kosmos to już jest, biorąc pod uwagę obecne administrowanie tym obiektem przez Panią Betkę. Zjeżdżalnie zewnętrzne zamknięte od kilku lat, a większość atrakcji nie dziąła. Brak pracowników bo nikt już nie chce tam pracować.
  Obecnie w aquaparku trwa przerwa technologiczna prawie cały miesiąc, a która kiedyś trwała 3-4 dni. Czy w tym czasie wynagrodzenie Pani Prezes również będzie obniżone skoro obiekt nie pracuje. Nie Pani Prezes zajmuje się Mistrzostwami Polkowic w Bowling o puchar Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej. Takie PDMP-oskie igrzyska zamiast chleba.

 3. Zośka pisze:

  Nie projekt tylko, tylko cała modernizacja ma tak wyglądać a w tym rozbudowa hali basenowej i strefy saun, aranżacja holu i głównego wejścia, remont szatni głównej i pryszniców, a także zagospodarowanie terenów zewnętrznych oraz termomodernizacja budynku. Przecież to musi kosztować, materiały nie są tanie i robocizna, więc jak dla mnie to dobra cena.

 4. Kamila pisze:

  Świetnie!! Nareszcie! Nie mogę się doczekać aż skończą i na pewno odwiedzę Aquapark!

 5. Artur pisze:

  Super! PDMP udało się! Nie mogę się doczekać efektów!!

 6. Michał pisze:

  No i to jest konkret! Tu rondo, tam rondo no i nasz Aquapark! Widać, że PDMP sobie radzi 😉

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..