Opublikowany: śr, Wrz 11th, 2019

Poważna kolizja na starej “trójce”. Są ranni (FOTO, WIDEO)

Trzy osoby poszkodowane trafiły do szpitala specjalistycznego w Legnicy w wyniku zderzenia dwóch aut na trasie Jawor – Legnica. Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 19.45. Przez ponad dwie godziny tzw. stara “trójka” była zablokowana dla ruchu pojazdów w obu kierunkach.

Na miejscu zdarzenia pierwsi zjawili się ratownicy z JRG Jawor, OSP Małuszów oraz OSP Przybyłowice. Obrażenia poszkodowanych wydawały się poważne, więc wezwano też zespoły ratownictwa medycznego. Z jednego pojazdu na drogę wydobywały się płyny oraz paliwo – strażacy zneutralizowali wycieki pianą i odłączyli z pojazdów akumulatory.

Funkcjonariusze ustalili, że kierująca oplem 44-letnia jaworzanka wymusiła pierwszeństwo przed nadjeżdżającym volkswagenem, w którym podróżowało małżeństwo z Legnicy. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Na miejsce przybyła też grupa policyjnych techników, którzy ustalali okoliczności zdarzenia i stan techniczny pojazdów. Wyjątkowo długo oczekiwano na administratora drogi w celu przekazania miejsca. Ruch starą “trójką” z Jawora do Legnicy był wstrzymany. Pojazdy ciężarowe utknęły w korku a auta osobowe korzystały z objazdu trasą ekspresową S3.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..