Potrzebna krew B- lub 0-! Ofiara wypadku walczy o życie (AKTUALIZACJA)

„Drodzy znajomi potrzebuję krwi dla mojego Ojczyma, który uległ wypadkowi samochodowemu i jest w bardzo ciężkim stanie. Potrzebna jest krew BRH- lub 0-. Podaję dane: Remigiusz Siwiński, Głogów 67-200, Intensywna terapia”  – apeluje na portalu społecznościowym głogowianin Patryk Kowalczyk.

Pan Patryk prosi o oddanie krwi jak najszybciej, niezależnie w jakim mieście. Zostanie ona dostarczona do Głogowa.

Krew potrzebna jest 43-letniemu głogowianinowi, który został poważnie ranny w wypadku samochodowym, do jakiego doszło wczoraj na trasie Głogów – Żukowice. Jak nam powiedział podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie, z niewyjaśnionych przyczyn kierujący peugeotem zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W aucie było dwóch pasażerów. Najbardziej ucierpiał jeden właśnie 43-latek. Obecnie przebywa on w głogowskim szpitalu. – W stanie bardzo ciężkim, niestabilnym – mówi Ewa Todorov, rzecznik Głogowskiego Szpitala Powiatowego. – Jest nieprzytomny i zaintubowany, po dwóch zabiegach operacyjnych.

Policja nadal wyjaśnia przyczyny i okoliczności wypadku.

Fot. Patryk Kowalczyk via Facebook

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..