Poszukiwany nastolatek miał sporo narkotyków

Szesnastolatek ukrywał się przed policją, bo był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia go do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Kiedy głogowscy funkcjonariusze przyszli go zatrzymać, okazało się, że ma sporo narkotyków.

Nastolatek został zatrzymany 13 stycznia.

– Policjanci w miejscu jego przebywania ujawnili 141 porcji marihuany, tabletki ecstasy, wagi elektroniczne oraz substancję o nieustalonym składzie – informuje podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie. – Nastolatek przyznał się do ich posiadania.

Pomimo młodego wieku, 16-latek wielokrotnie już złamał prawo i był poszukiwany. Usłyszał zarzuty kradzieży telefonu komórkowego z lombardu o wartości 1400 zł, portfela z zawartością 880 zł, dwóch myszy komputerowych wartych 600 zł i roweru za 1300 zł.

Nastolatek został przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. O jego dalszym losie zadecyduje sąd dla nieletnich.

Fot. KPP Głogów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..