Opublikowany: wt, Lip 10th, 2018

Poszedł na zakupy… z metamfetaminą

Fot. arch. policji

Niebawem za kraty trafi 41-letni legniczanin, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów, bo w trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy nim metamfetaminę.

Legniccy policjanci ustalili, gdzie obecnie może przebywać poszukiwany mężczyzna i postanowili potwierdzić te informacje. Jak się okazało, trop był prawdziwy.

– Funkcjonariusze udali się do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Legnicy i dokonali zatrzymania poszukiwanego mężczyzny – informuje podkom. Iwona Król-Szymajda, rzecznik prasowy legnickiej policji.

W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy 41-latku metamfetaminę. Ustalili też, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Mężczyzna miał spędzić dwa lata w więziennej celi m.in. za kradzieże z włamaniem.

– Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Legniczanin trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione czyny grozić mu może dodatkowo kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia podkom. Król-Szymajda.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..