Opublikowany: wt, Sty 31st, 2017

Wielka okazja dla miłośników planszówek (WIDEO)

Pixabay

Lubiński „Festiwal Gier Planszowych” w Lubinie – taki projekt realizują uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Gry dla uczestników imprezy udostępni jeden z największych sklepów w Polsce.

Do rozrywki przy zyskujących coraz większą popularność planszówkach zachęcają lubinian licealistki, które  w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii” stworzyły projekt „Liga OGarnięcia”. Celem festiwalu jest zachęcenie uczestników do towarzyskiej zabawy, jednocześnie rozwijającej umiejętności kreatywnego i logicznego myślenia. Organizatorzy zapraszają więc dzieci, młodzież i dorosłych, by móc wypróbować najbardziej popularne i oryginalne współczesne gry planszowe. Impreza odbędzie się w niedzielę, 5 lutego, w godzinach od 14 do 20 w Centrum Kultury Muza w Lubinie.

Materiał wideo:

Fot. Pixabay

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..