Opublikowany: pon, Gru 3rd, 2018

Porozmawiają o bezpieczeństwie na drogach

Już jutro (we wtorek, 4 grudnia) o godz. 17 w sali konferencyjnej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie przy ul. Jeleniogórskiej 58 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na drogach miasta i gminy Świerzawa. Spotkanie ma charakter otwarty, a jej organizatorem jest Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w rozmowach dotyczących tych aspektów bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności w zakresie ruchu drogowego, które wymagają podjęcia działań prewencyjnych przez policję a także inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa na drogach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Podczas debaty zostanie przedstawiona analiza stanu bezpieczeństwa na drogach powiatu złotoryjskiego oraz miasta i gminy Świerzawa, a także zagrożeń wskazywanych przez mieszkańców za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

– Spotkanie w gronie mieszkańców oraz przedstawicieli podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach pozwoli nam na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia – mówi starszy sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w debacie.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..