Opublikowany: sob, Maj 26th, 2018

Poparzeni Kawą Trzy: Macie piękne miasto (FOTO)

Solidną dawkę muzyki mogli usłyszeć mieszkańcy Złotoryi, którzy wczoraj pojawili się na miejscowej starówce. Największym zainteresowaniem cieszył się naturalnie koncert gwiazdy wieczoru. Poparzeni Kawą Trzy nie zawiedli oczekiwań swoich fanów, zapewniając im dobrą zabawę, rozdając autografy i chętnie pozując do wspólnych zdjęć. Artyści byli zachwyceni urokiem najstarszego miasta w Polsce.  

Koncertowy wieczór rozpoczęła lokalna grupa Paraluzja, która w Złotoryi cieszy się coraz większą popularnością. Niekonwencjonalne wykorzystanie gitary akustycznej, nieprzeciętne warunki głosowe, znakomita zabawa słowem i  naśladowanie dźwięków przez wokalistkę tego zespołu robiły na publiczności duże wrażenie.

Kilkanaście minut później na scenę weszli chyba najbardziej znani dziennikarze w Polsce. Poparzeni Kawą Trzy, bo o nich mowa, zaprezentowali swoje najpopularniejsze utwory. „Kawałek do tańca”, „Ochujałaś” czy „Byłaś dla mnie wszystkim” to tylko kilka tytułów, przy których mieszkańcom nogi same rwały się do tańca. Muzycy po zakończonym występie wyszli do publiczności i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć oraz rozdawali autografy. Artyści późnym wieczorem postanowili jeszcze pospacerować po centrum złotego grodu i wstąpić do jednej z miejscowych kawiarni.

– Odwiedziłem już sporo miejsc na świecie, ale w Złotoryi jestem po raz pierwszy i muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Zresztą nie tylko ja, ale też pozostali członkowie zespołu. Gdy tu jechaliśmy to porobiliśmy pełno fotek. Miasto jest naprawdę piękne. W centrum został zachowany historyczny układ architektoniczny – mówił Krzysztof Zasada, gitarzysta „poparzonych”.

Pierwszy dzień złotoryjskiego święta zakończył się koncertem zespołu Wild Ride, którego członkowie do stolicy polskiego złota przybyli z Los Angeles.

 

.

Fot. Szymon Kwapiński

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..