Polkowickie TBS z nowym prezesem

Andrzej Pilimon został nowym prezesem Polkowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Tak zdecydowała Rada Nadzorcza PTBS, która – jak informuje Roman Tomczak, rzecznik Urzędu Gminy Polkowice, „odwołała dotychczasowego prezesa zarządu spółki Roberta Adamczyka, powołanego na to stanowisko z ramienia Porozumienia dla Mieszkańców Polkowic”.

Nowy prezes PTBS w Polkowicach nie jest osobą dobrze znaną. Był m.in. wiceburmistrzem przez cztery lata, a także radnym powiatu polkowickiego. Swego czasu startował też, bez powodzenia, w wyborach do fotela włodarza gminy Polkowice. Przez pewien czas związany był również z głogowskim samorządem pełniąc funkcję naczelnika wydziału ds. promocji i rozwoju miasta, a chodziło wtedy o wykorzystanie jego polkowickich doświadczeń przy tworzeniu podstrefy ekonomicznej na gruncie głogowskim. Był też prezesem m.in. klubu sportowego ORLEN w Płocku, prezesem Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Żaganiu, a ostatnio – prezesem Żagańskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Zielonej Górze.

Fot. UG Polkowice

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Anonim pisze:

    Masakra
    CBA w Żaganiu z TBS go usunelo?.. czy nie stać Nas na normalnosc? Ciagle te same osoby

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..