Opublikowany: śr, Cze 24th, 2015

POLKOWICE. SITECH z Medalem Europejskim 2015

IMG_2794„Świat ustępuje z drogi tym, którzy wiedzą dokąd idą. Dziś w takim gronie jesteśmy – mówił Marek Goliczewski, prezes Business Centre Club, podczas wręczania Medalu Europejskiego 2015 władzom firmy SITECH. Takim medalem są wyróżniane wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim.

Dodatkowo produkty i usługi, by zasłużyć na wyróżnienie muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Liczy się także dynamika firmy oraz inne nagrody i posiadane certyfikaty.

– Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej – informuje spółka Sitech w Polkowicach.

medaleKonkurs organizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Była to już XXVI edycja.

Gala wręczenia nagród odbyła się w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. W imieniu SITECH Sp. z o.o. nagrodę odebrali: Adam Holewa, dyrektor zarządzający ds. technicznych i dyrektor zakładu oraz Sebastian Lotz, dyrektor zarządzający ds. ekonomicznych. Medal Europejski przyznano polkowickiemu producentowi siedzeń samochodowych już po raz trzeci.

– Otrzymana nagroda jest dowodem tego, że produkowane przez nasze przedsiębiorstwo metalowe stelaże siedzisk samochodowych spełniają najwyższe standardy europejskie – czytamy w komunikacie firmy. 

FOT. SITECH

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..