Opublikowany: nie, Cze 10th, 2018

Polkowice rozczarowały, Zagłębie z utrzymaniem (FOTO)

Z całą pewnością nie tak wyobrażali sobie końcówkę sezonu w Polkowicach. Miejscowi w przedostatniej kolejce przegrali z rezerwami KGHM Zagłębia Lubin 0:1 i stracili nawet matematyczne szanse na awans do II ligi. 

To derbowego spotkania podopieczni trenera Enkeleida Dobiego podchodzili rozbici po ostatnich słabszych wynikach. Szybko wykorzystali to lubinianie, którzy już na początku meczu wyszli na prowadzenie po trafieniu Olafa Nowaka. Goście w pierwszej połowie mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie, jednak nie byli w stanie pokonać Damiana Primela. Sytuacja zmieniła się w drugiej części, gdy to gospodarze ruszyli do ataków ale nie zdołali wyrównać i to podopieczni Piotra Jacka cieszyli się z trzech punktów. Dla rezerw KGHM Zagłębia wygrana oznacza utrzymanie w III lidze, zaś dla polkowiczan definitywne wypadnięcie z walki o awans do II.

KGHM ZANAM Polkowice swoją szansę zaprzepaścił jednak w ostatnich tygodniach, ponieważ biorąc pod uwagę wyniki od końcówki kwietnia to podopieczni trenera Dobiego są dopiero trzynastą siłą w lidze a mniej punktów w tym okresie zdobyły tylko Stilon Górzów Wielkopolski, Polonia Głubczyce, Górnik II Zabrze, Unia Turza Śląska i Rekord Bielsko Biała. Jeszcze bardziej wymowne jest to, że polkowiczanie zdobyli w dziewięciu ostatnich meczach jedynie dziesięć punktów.

KGHM ZANAM Polkowice – KGHM Zagłębie II Lubin 0:1
Bramka: Olaf Nowak

fot. Paweł Andrachiewicz

Wyświetlonych 1 komentarzy
Wyraź swoją opinię
  1. Juror pisze:

    Czas na rozliczenia w Polkowicach.Inwestycja w 1 zespół zupełnie nieudana.Kto poniesie konsekwencje straty tylu pieniędzy.Do wymiany dwóch panów ze świecznika którzy slepo zauroczeni wierzyli trenerowi który zawiódł.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..